(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-98612116-3', 'auto'); ga('send', 'pageview'); window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'b9af379ce922e405627b9bdcae6b70906a5dd842');

Dobry stomatolog Lubsko – poznaj Centrum Dentex

Gabinet stomatologiczny Centrum Dentex w Lubsku oferuje kompleksową obsługę pacjenta w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz protetyki stomatologicznej. W swojej działalności opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów i nowych technologiach stomatologicznych, które gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leczenia. Zadbamy o piękny uśmiech i zdrowie Twoich zębów.

Gabinet stomatologiczny Lubsko – kompleksowa obsługa dentystyczna

Nasz nowoczesny gabinet stomatologiczny został wyposażony w sprzęt niezbędny do leczenia podstawowych, jak i bardziej skomplikowanych problemów dentystycznych i protetycznych. W Lubsku wykonujemy m.in. RTG zębów (radiowizjografia) i zdjęcia pantomograficzne, niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy i opracowania kierunku leczenia stomatologicznego.

Dla pacjentów niezmagających się z problemami stomatologicznymi i wybierających przede wszystkim wizyty zachowawcze oferujemy profesjonalne wybielanie zębów. W Lubsku w gabinecie korzystamy ze sprawdzonych zabiegów m.in. usuwania kamienia, piaskowania oraz wybielania zębów za pomocą nakładek, z których pacjent korzysta w domu w celu uzyskania optymalnych efektów.

Oferujemy leczenie i opiekę stomatologiczną w zakresie:

  • RTG zębów,

  • Wybielania zębów,

  • Chirurgii stomatologicznej,

  • Protetyki,

  • Stomatologii zachowawczej,

  • Stomatologii dziecięcej.

Rodzinny dentysta w Lubsku

Stomatolodzy przyjmujący w naszym gabinecie doskonale rozumieją problemy, z jakimi borykają się zarówno dorośli pacjenci, jak i ci najmłodsi. Dzięki przyjaznemu podejściu do każdego pacjenta budujemy wyjątkową atmosferę spokoju, która wpływa dobrze na samopoczucie i tempo leczenia naszych pacjentów.

Oferując szeroki zakres usług stomatologicznych, chirurgicznych i protetycznych możemy zapewnić pełną opiekę dentystyczną dla całej rodziny.

Nasz gabinet stomatologiczny w Lubsku jest obsługiwany przez doświadczonych dentystów oraz chirurgów stomatologów, którzy cieszą się sympatią i zaufaniem naszych pacjentów. W ramach opieki stomatologicznej oferujemy naszym pacjentom wygodne warunki, indywidualne podejście do każdego problemu i możliwość spłaty kosztów leczenia w ratach. Szukasz dobrego stomatologa w Lubsku? Wybierz Centrum Dentex Lubsko i postaw na najwyższą jakość opieki dentystycznej.

Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Zapraszamy do kontaktu:

Gabinet stomatologiczny Dentex Lubsko

ul. Krakowskie Przedmieście 43C

68-300 Lubsko

Centrum Dentex

Lubsko

Gabinet stomatologiczny
ul. Krakowskie Przedmieście 43C
68-300 Lubsko
tel. 538 548 000

538 548 000

513 133 400