Dobry stomatolog Lubsko – poznaj Centrum Dentex

Gabinet stomatologiczny Centrum Dentex w Lubsku oferuje kompleksową obsługę pacjenta w zakresie stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej oraz protetyki stomatologicznej. W swojej działalności opieramy się na wieloletnim doświadczeniu naszych specjalistów i nowych technologiach stomatologicznych, które gwarantują najwyższą jakość i bezpieczeństwo leczenia. Zadbamy o piękny uśmiech i zdrowie Twoich zębów.

Gabinet stomatologiczny Lubsko – kompleksowa obsługa dentystyczna

Nasz nowoczesny gabinet stomatologiczny został wyposażony w sprzęt niezbędny do leczenia podstawowych, jak i bardziej skomplikowanych problemów dentystycznych i protetycznych. W Lubsku wykonujemy m.in. RTG zębów (radiowizjografia) i zdjęcia pantomograficzne, niezbędne do postawienia prawidłowej diagnozy i opracowania kierunku leczenia stomatologicznego.

Dla pacjentów niezmagających się z problemami stomatologicznymi i wybierających przede wszystkim wizyty zachowawcze oferujemy profesjonalne wybielanie zębów. W Lubsku w gabinecie korzystamy ze sprawdzonych zabiegów m.in. usuwania kamienia, piaskowania oraz wybielania zębów za pomocą nakładek, z których pacjent korzysta w domu w celu uzyskania optymalnych efektów.

Oferujemy leczenie i opiekę stomatologiczną w zakresie:

  • RTG zębów,

  • Wybielania zębów,

  • Chirurgii stomatologicznej,

  • Protetyki,

  • Stomatologii zachowawczej,

  • Stomatologii dziecięcej.

Rodzinny dentysta w Lubsku

Stomatolodzy przyjmujący w naszym gabinecie doskonale rozumieją problemy, z jakimi borykają się zarówno dorośli pacjenci, jak i ci najmłodsi. Dzięki przyjaznemu podejściu do każdego pacjenta budujemy wyjątkową atmosferę spokoju, która wpływa dobrze na samopoczucie i tempo leczenia naszych pacjentów.

Oferując szeroki zakres usług stomatologicznych, chirurgicznych i protetycznych możemy zapewnić pełną opiekę dentystyczną dla całej rodziny.

Nasz gabinet stomatologiczny w Lubsku jest obsługiwany przez doświadczonych dentystów oraz chirurgów stomatologów, którzy cieszą się sympatią i zaufaniem naszych pacjentów. W ramach opieki stomatologicznej oferujemy naszym pacjentom wygodne warunki, indywidualne podejście do każdego problemu i możliwość spłaty kosztów leczenia w ratach. Szukasz dobrego stomatologa w Lubsku? Wybierz Centrum Dentex Lubsko i postaw na najwyższą jakość opieki dentystycznej.

Spełniamy marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Zapraszamy do kontaktu:

Gabinet stomatologiczny Dentex Lubsko

ul. Krakowskie Przedmieście 43C

68-300 Lubsko

Centrum Dentex

Lubsko

Gabinet stomatologiczny
ul. Krakowskie Przedmieście 43C
68-300 Lubsko
tel. 538 548 000

538 548 000

513 133 400