(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-98612116-3', 'auto'); ga('send', 'pageview'); window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'b9af379ce922e405627b9bdcae6b70906a5dd842');

Jak technologia może zmienić Twój uśmiech

Unit Stern Weber

Unit stomatologiczny firmy Stern Weber to wysokiej klasy sprzęt łączący w sobie funkcjonalność i estetykę. Unit ten stwarza komfortowe warunki leczenia oraz aseptykę zabiegu dzięki ergonomicznemu projektowi i zaawansowanej technologii. Posiada wygodną, gładką i miękką tapicerkę dopasowaną do budowy anatomicznej pacjenta, zapobiegającą przemieszczaniu się ciała, eliminującą zmęczenie pacjenta nawet podczas bardzo długich zabiegów.

Pozwala na zobaczenie prawdziwego” wnętrza” jamy ustnej. Nasza kamera nie jest większa niż paznokieć kciuka ale mimo to daje ogromne możliwości diagnostyczne dla lekarza dentysty. Za pomocą tego urządzenia stomatolog może wyjaśnić pewne warunki i wybór metody leczenia znacznie bardziej dokładnie niż za pomocą luster i zdjęć rentgenowskich.

Dla zapewnienia pacjentom unikalnego komfortu w trakcie leczenia oraz po wykonanym zabiegu nasze gabinety są wyposażone w specjalny system do wykonywania znieczuleń stomatologicznych.
Znieczulenie pacjenta odbywa się przy pomocy „techniki komputerowego śledzenia techniki podawania środka znieczulającego
Dzięki systemom The Wand i SleeperOne możliwe jest uzyskanie wyjątkowych znieczuleń, oraz zredukowania stresu, jaki był dotąd kojarzony z wizytą u stomatologa.

  

RXDC, ze stałym, wysokim napięciem głowicy Rtg, znacząco redukuje dawkę ́ promieniowania w porównaniu z tradycyjnymi aparatami. Dzięki generatorowi o wysokiej sprawności zostało prawie całkowicie wyeliminowane najbardziej szkodliwe promieniowanie a dzięki 12”, prostokątnemu tubusowi zminimalizowano rozmiar naświetlanej powierzchni oraz uzyskano równoległość wiązki promieni. Powoduje to lepszą jakość zdjęć oraz mniejszą szkodliwość dla pacjenta.

Jest to system pozwalający uzyskać zdjęcie rentgenowskie w prosty i bezpieczny dla pacjenta sposób. Daje do  90% mniej promieniowania. Obraz jest widoczny na ekranie komputera natychmiast po ekspozycji i może być kilkadziesiąt razy powiększony, co pozwala na szczegółową ocenę zdjęcia. Zapewnia cyfrowe kodowanie informacji, które jest podstawą prawidłowej diagnostyki i pewności trafnej diagnozy a dla Pacjenta oszczędza czas.

Mikroskop stomatologiczny umożliwia lekarzowi pracę w dużym powiększeniu. Powiększenie pola zabiegowego wykorzystywane jest głównie w diagnostyce i endodoncji .

Jest to urządzenie do skutecznego i bezbolesnego usuwania osadu nazębnego idealne jako uzupełnienie skalingu, a także w przygotowaniu powierzchni szkliwa do dalszych zabiegów np. fluoryzacji lub wybielania

Jest to urządzenie do skutecznego i  komfortowego usuwania kamienia nazębnego, przy pomocy ultradźwięków.

Podczas leczenia endodontycznego stosujemy maszynowe opracowanie kanału korzeniowego zęba co umożliwia precyzyjne udrożnienie i opracowanie kanału. Metoda ta stanowi przewagę jakościową leczenia w stosunku do tradycyjnej metody.

Pompa ssąca (ssak) jest urządzeniem o znacznie większej wydajności od ślinociągu. Ssak dodatkowo umożliwia usuwanie większych cząstek w porównaniu ze ślinociągiem, zapewnia pacjentowi odprowadzenie nadmiaru wilgoci z jamy ustnej podczas zabiegu stomatologicznego, co przekłada się na większy komfort dla pacjenta podczas leczenia.

Urządzenie, które wspomaga leczenie endodontyczne (kanałowe). Mierzenie długości kanału za pomocą endometru jest całkowicie nieuciążliwe dla pacjenta i nie powoduje żadnych dolegliwości bólowych. Ponadto w trakcie zabiegu pomiar można wiele razy powtarzać, dzięki czemu możliwe jest prawidłowe opracowanie kanałów bez konieczności kilkukrotnego wykonywania zdjęć radiologicznych. Badanie za pomocą endometru w żaden więc sposób nie obciąża pacjenta, co jest istotne zwłaszcza w przypadku kobiet w ciąży oraz małych dzieci.

Użycie najlepszych materiałów i zastosowanie innowacyjnych technologii sprawia, że autoklawy STERN WEBER są naszym podstawowym narzędziem pracy.