(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-98612116-3', 'auto'); ga('send', 'pageview'); window.smartlook||(function(d) { var o=smartlook=function(){ o.api.push(arguments)},h=d.getElementsByTagName('head')[0]; var c=d.createElement('script');o.api=new Array();c.async=true;c.type='text/javascript'; c.charset='utf-8';c.src='https://rec.smartlook.com/recorder.js';h.appendChild(c); })(document); smartlook('init', 'b9af379ce922e405627b9bdcae6b70906a5dd842');

Dobry chirurg stomatolog w Zielonej Górze

Decydując się na wizytę u chirurga stomatologa, warto mieć zaufanie do lekarza. Nasi dentyści posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą, co robią. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście – przed zabiegiem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad i omawiane są wszystkie procedury. Nowoczesny sprzęt pozwala na bezpieczne przeprowadzenie leczenia.

Podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym można liczyć na różne udogodnienia:

  • Dwie lokalizacje – posiadamy dwa gabinety w Zielonej Górze, dzięki czemu nasi pacjenci mogą wybrać punkt, który bardziej im odpowiada. Pierwszy znajduje się przy ulicy ul. Towarowej 14 w niewielkiej odległości od dworca PKP i PKS, a także komunikacji miejskiej, a więc to dobre miejsce dla osób przyjezdnych. Drugi punkt ma miejsce przy ul. Sobieskiego 11 w samym centrum miasta.
  • Czynne w soboty – wiemy, że nie wszyscy pacjenci mogą pozwolić sobie na wizyty w środku tygodnia, dlatego nasz gabinet otwarty jest również w soboty.
  • Klimatyzacja – to szczególnie doceniane udogodnienie w letnie miesiące, kiedy temperatura na dworze jest bardzo wysoka.
  • Kompleksowość – zapewniamy pomoc w różnych obszarach: stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki i implantologii.
  • Płatność w ratach – naszym klientom oferujemy możliwość rozłożenia spłaty leczenia stomatologicznego w ratach. 

Nasze usługi stomatologiczne

Oferta usług stomatologicznych Centrum Dentex jest bardzo zróżnicowana. Jesteśmy gotowi zatroszczyć się o zęby zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i ze względów estetycznych.

RTG zębów w Zielonej Górze

Oferujemy wykonanie zdjęcia RTG zębów i szczęki w jednym z naszych gabientów zlokalziowanyh w Zielonej Gorze. Dzięki temu badaniu możliwe jest np. wykrycie stanów zapalnych. RTG zębów jest bezpieczne i bezbolesne.

Protetyka Zielona Góra

Nasi protetycy czekają, aby doradzić pacjentom w wyborze najlepszej protezy. W gabinecie wykonujemy: mikroprotezy, szynoprotezy, szyny nagryzowe oraz ochraniacze dla sportowców.

Chirurg stomatolog w Zielonej Górze

W Centrum Dentex chirurg stomatolog z Zielonej Góry oferuje pacjentom następujące zabiegi: resekcję wierzchołka korzenia, premolaryzację, hemisekcję oraz redaktomię.

Wybielanie zębów –  Zielona Góra

Stomatolog w Zielonej Górze zajmuje się także wybielaniem zębów. Zwykle zachęcamy pacjentów do rozpoczęcia wybielania zębów od usunięcia kamienia, np. z wykorzystaniem skalingu, piaskowania lub polerowania. Proponujemy także użycie specjalnych nakładek i żelu wybielającego.

Pozostałe usługi stomatologiczne

Świadczymy również usługi ze stomatologii zachowawczej – leczymy próchnicę, przeprowadzamy leczenie kanałowe, lakierujemy zęby i podejmujemy się wielu innych czynności. Nasza oferta skierowana jest do pacjentów dorosłych oraz do dzieci.

Cennik

Gabinet stomatologiczny
ul. Towarowa 14, Zielona Góra

Zadzwoń +48 513 133 400 lub +48 882 184 929

Jak możemy Ci pomóc?

Nasz gabinet stomatologiczny w Zielonej Górze oferuje pomoc pacjentom, którzy zmagają się z problemami związanymi z zębami, ale także tym, którzy tylko chcą zjawić się na wizycie kontrolnej lub skorzystać z zabiegów profilaktycznych czy stomatologii estetycznej np. wybielania zębów. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu jesteśmy gotowi świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

W naszych gabinetach dentystycznych posiadamy specjalistyczne wyposażenie: wygodny unit stomatologiczny firmy Stern Weber – dopasowany do budowy ciała pacjenta, dzięki czemu nawet podczas długiego leczenia można czuć się dobrze. Wszystkie akcesoria podlegają dokładnej dezynfekcji, czyszczeniu oraz regularniej wymianie. Bezpieczeństwo i higiena pracy są dla nas niezwykle ważne.

Dobry stomatolog w Zielonej Górze sprawi, że wizyta minie przyjemnie i w komfortowych warunkach. Proponujemy usługi prywatne oraz te świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Opienie – Dobry stomatolog Zielona Góra

 

Korzystam od kilku lat i powiem że bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jak kiedyś panicznie bałam się dentysty ponieważ kojarzyło się to z bólem i dużym stresem tak w momencie kiedy zmieniłam stomatologa na Dentex tak wróciła mi wiara w dentystów 🙂 również opieka stomatologiczna podczas ciąży na wysokim poziomie 🙂 polecam!

Edyta Orlenko

Najlepszy gabinet w jakim byłam, znieczulenie komputerowe – najlepszy wynalazek czasów! Atmosfera zawsze miła i przyjazna, Pani Asia nie robi nic na siłę, gdy zaboli przestaje. Bardzo polecam ❤️

Sandra Insińska

Wizyta w gabinecie Pani doktor Joanny, to prawdziwa gratka dla każdego fana zdrowych i pięknych jak na reklamach Colgate zębów. Sympatyczna atmosfera i profesjonalne podejście do klienta, sprawiły, że pierwszy raz w życiu traktuje wizytę w gabinecie dentystycznym z uśmiechem na twarzy. Z czystym sumieniem polecam wizytę u Pani Doktor i jej Asystentki. Zdecydowanie najlepsza z Zębowych Wróżek w mieście 😉

domin krav

Polecam

Rafal Pelik

Polecam 🙂

Dominika K

O gabinecie stomatologicznym w Zielonej Górze

Działalność gabinetu stomatologicznego w Zielonej Górze przy ul. Towarowej 14 rozpoczęliśmy w 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie dentystów w zakresie wszystkich usług stomatologicznych przedkłada się na bardzo wysoką ich jakość. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest bardzo duża liczba nowych pacjentów i jej nieustanny wzrost. Pracujemy na sprzęcie niemieckiej firmy Stern Weber. Radiowizjografia oraz RTG zębów zapewniają kompleksową diagnostykę podczas leczenia pacjenta. Naszą mocną stroną jest przede wszystkim protetyka stomatologiczna, dogodna lokalizacja w pobliżu dworca PKP, PKS oraz komunikacji miejskiej, a także parking dla samochodów. Istnieje możliwość leczenia pacjentów również w sobotę. Świadcząc usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie – jesteśmy konkurencyjni cenowo. Odpłatne usługi dentystyczne mogą być sfinansowane w systemie ratalnym na dogodnych warunkach.

FAQ – najczęściej zadawane pytania dotyczące gabinetu stomatologicznego w Zielonej Górze

1. Czy na zdjęciu RTG zęba widać stan zapalny?

Badanie obrazowe RTG w Zielonej Górze może, ale nie musi kompleksowo zobrazowanie stanu zęba w tym również stanów zapalnych zęba.

2. Co ile można robić RTG zębów?

W naszym gabinecie w Zielonej Gorze RTG zębów wykonujemy za każdym razem, gdy wymagana jest szczegółowa diagnostyka stanu zęba w granicach korzenia.

3. Jakie są możliwości uzupełnienia braków zębowych w przypadku bezzębia?

W naszym gabinecie protetycznym w Zielonej Górze o wielu lat stosujemy protezy całkowite osiadające. Jest to najszybsza i najbardziej komfortowa opcja bezzębia.

4. Czy trzeba się wcześniej umawiać na wizytę?

W naszym gabinecie stomatologicznym Zielona Góra realizacja wizyty następuje po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu.

5. Czy diagnostyka RTG jest bezpieczna dla dzieci?

W przypadku wykonania RTG zębów u dziecka, stosuje się odpowiednio mniejszą dawkę promieniowania. Badanie diagnostyczne RTG zębów, wykonywane w Zielonej Gorze, jest w pełni bezpieczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych pacjentów.

Odwiedź nas w drugim punkcie – Stomatolog Zielona Góra
GABINET STOMATOLOGICZNY, UL. SOBIESKIEGO 11

Centrum Dentex

Zielona-Góra

Gabinet stomatologiczny
ul. Towarowa 14
65-114 Zielona Góra
tel. 882 184 929

ul. Towarowa 14

513 133 400

882 184 929