Dobry chirurg stomatolog w Zielonej Górze

Decydując się na wizytę u chirurga stomatologa, warto mieć zaufanie do lekarza. Nasi dentyści posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą, co robią. Każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście – przed zabiegiem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad i omawiane są wszystkie procedury. Nowoczesny sprzęt pozwala na bezpieczne przeprowadzenie leczenia.

Podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym można liczyć na różne udogodnienia:

  • Dwie lokalizacje – posiadamy dwa gabinety w Zielonej Górze, dzięki czemu nasi pacjenci mogą wybrać punkt, który bardziej im odpowiada. Pierwszy znajduje się przy ulicy ul. Towarowej 14 w niewielkiej odległości od dworca PKP i PKS, a także komunikacji miejskiej, a więc to dobre miejsce dla osób przyjezdnych. Drugi punkt ma miejsce przy ul. Sobieskiego 11 w samym centrum miasta.
  • Czynne w soboty – wiemy, że nie wszyscy pacjenci mogą pozwolić sobie na wizyty w środku tygodnia, dlatego nasz gabinet otwarty jest również w soboty.
  • Klimatyzacja – to szczególnie doceniane udogodnienie w letnie miesiące, kiedy temperatura na dworze jest bardzo wysoka.
  • Kompleksowość – zapewniamy pomoc w różnych obszarach: stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, chirurgii stomatologicznej, protetyki i implantologii.
  • Płatność w ratach – naszym klientom oferujemy możliwość rozłożenia spłaty leczenia stomatologicznego w ratach. 

Nasze usługi stomatologiczne

Oferta usług stomatologicznych Centrum Dentex jest bardzo zróżnicowana. Jesteśmy gotowi zatroszczyć się o zęby zarówno w sytuacjach kryzysowych, jak i ze względów estetycznych.

RTG zębów w Zielonej Górze

Oferujemy wykonanie zdjęcia RTG zębów i szczęki w jednym z naszych gabientów zlokalziowanyh w Zielonej Gorze. Dzięki temu badaniu możliwe jest np. wykrycie stanów zapalnych. RTG zębów jest bezpieczne i bezbolesne.

Protetyka Zielona Góra

Nasi protetycy czekają, aby doradzić pacjentom w wyborze najlepszej protezy. W gabinecie wykonujemy: mikroprotezy, szynoprotezy, szyny nagryzowe oraz ochraniacze dla sportowców.

Chirurg stomatolog w Zielonej Górze

W Centrum Dentex chirurg stomatolog z Zielonej Góry oferuje pacjentom następujące zabiegi: resekcję wierzchołka korzenia, premolaryzację, hemisekcję oraz redaktomię.

Wybielanie zębów –  Zielona Góra

Stomatolog w Zielonej Górze zajmuje się także wybielaniem zębów. Zwykle zachęcamy pacjentów do rozpoczęcia wybielania zębów od usunięcia kamienia, np. z wykorzystaniem skalingu, piaskowania lub polerowania. Proponujemy także użycie specjalnych nakładek i żelu wybielającego.

Pozostałe usługi stomatologiczne

Świadczymy również usługi ze stomatologii zachowawczej – leczymy próchnicę, przeprowadzamy leczenie kanałowe, lakierujemy zęby i podejmujemy się wielu innych czynności. Nasza oferta skierowana jest do pacjentów dorosłych oraz do dzieci.

Jak możemy Ci pomóc?

Nasz gabinet stomatologiczny w Zielonej Górze oferuje pomoc pacjentom, którzy zmagają się z problemami związanymi z zębami, ale także tym, którzy tylko chcą zjawić się na wizycie kontrolnej lub skorzystać z zabiegów profilaktycznych czy stomatologii estetycznej np. wybielania zębów. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu jesteśmy gotowi świadczyć usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie.

W naszych gabinetach dentystycznych posiadamy specjalistyczne wyposażenie: wygodny unit stomatologiczny firmy Stern Weber – dopasowany do budowy ciała pacjenta, dzięki czemu nawet podczas długiego leczenia można czuć się dobrze. Wszystkie akcesoria podlegają dokładnej dezynfekcji, czyszczeniu oraz regularniej wymianie. Bezpieczeństwo i higiena pracy są dla nas niezwykle ważne.

Dobry stomatolog w Zielonej Górze sprawi, że wizyta minie przyjemnie i w komfortowych warunkach. Proponujemy usługi prywatne oraz te świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Gabinet stomatologiczny
ul. Towarowa 14, Zielona Góra

Zadzwoń +48 513 133 400 lub +48 882 184 929

Działalność gabinetu stomatologicznego w Zielonej Górze przy ul. Towarowej 14 rozpoczęliśmy w 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie dentystów w zakresie wszystkich usług stomatologicznych przedkłada się na bardzo wysoką ich jakość. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy jest bardzo duża liczba nowych pacjentów i jej nieustanny wzrost. Pracujemy na sprzęcie niemieckiej firmy Stern Weber. Radiowizjografia oraz RTG zębów zapewniają kompleksową diagnostykę podczas leczenia pacjenta. Naszą mocną stroną jest przede wszystkim protetyka stomatologiczna, dogodna lokalizacja w pobliżu dworca PKP, PKS oraz komunikacji miejskiej, a także parking dla samochodów. Istnieje możliwość leczenia pacjentów również w sobotę. Świadcząc usługi stomatologiczne na bardzo wysokim poziomie – jesteśmy konkurencyjni cenowo. Odpłatne usługi dentystyczne mogą być sfinansowane w systemie ratalnym na dogodnych warunkach.

 

Odwiedź nas w drugim punkcie – Stomatolog Zielona Góra
GABINET STOMATOLOGICZNY, UL. SOBIESKIEGO 11

Centrum Dentex

Zielona-Góra

Gabinet stomatologiczny
ul. Towarowa 14
65-114 Zielona Góra
tel. 882 184 929

ul. Towarowa 14

513 133 400

882 184 929